Aktualności


Informacja o wyborze oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych psychiatrycznych (rehabilitacja fizyczna)

2020-01-24

Zawiadomienie o wyborze oferty

Dołączone pliki:


Informacja o wyborze oferty na świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych psychiatrycznych (usługi logopedyczne).

2020-01-24

Zawiadomienie o wyborze oferty

Dołączone pliki:


ZAWIADOMIENIE O WYBORZE OFERTY

2020-01-14

Informacja o wyborze oferty na świadczenie usług psychologicznych dla podopiecznych Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelcach Kraj.

Dołączone pliki:


Zapytanie ofertowe

2020-01-07

Oferta na wykonywanie specjalistycznych psychiatrycznych usług opiekuńczych dla dzieci (logopeda, rehabilitacja ruchowa)

Dołączone pliki:


Ogłoszenie PUP w Strzelcach Kraj. o prowadzonym naborze wniosków na staż

2020-01-07

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Kraj. informuje o prowadzonym obecnie naborze wniosków ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach:

projektu współfinansowanego z EFS RPO Lubuskie 2020 pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej (…)”- organizacja stażu na okres 6 m-cy,
projektu współfinansowanego z EFS POWER pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie strzelecko- drezdeneckim (V)" - organizacja stażu na okres 6 m-cy.

Dołączone pliki:


Oferta na świasdczenie usług psychologicznych

2019-12-24

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Kraj. składa ofertę na usługi psychologiczne na rok 2020.

Dołączone pliki:


Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".

2019-10-28

W dniach 25-30 listopada 2019 roku Fundacja „Z uśmiechem przez życie” we współpracy z Gabinetem stomatologicznym Węgrzyn Stomatologia, przy ul. Brygady Saperów 36H w Strzelcach Krajeńskich, organizuje Dzień otwarty "Profilaktyka stomatologiczna, profilaktyka przeciwrakowa".W tym dniu zostaną przeprowadzone badania kontrolne stanu uzębienia osób zgłaszających się do gabinetu oraz badania przesiewowe w kierunku występowania zmian patologicznych na błonie śluzowej jamy ustnej.

Szczególnie zachęcamy do przyjścia do gabinetu pacjentów z grupy wysokiego ryzyka:

- osoby palące,

- osoby nadużywające alkoholu,

- osoby powyżej 40 roku życia,

- osoby uwarunkowane genetycznie


Zapisy na badania pod numerem telefonu: 734 483 497, 957390029Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka

Fundacja „ Z uśmiechem przez życie”

Adres: 00-194 Warszawa

Ul. Dzika 2


Unieważnienie naboru na wolne stanowisko pracy pracownika socjalnego w M-G OPS w Strzelcach Kraj.

2019-10-02

Strzelce Kraj. dnia 02.10.2019 r.

UNIEWAŻNIENIE NABORU

na wolne stanowisko pracy: pracownik socjalny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich.


Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelcach Kraj. unieważnia nabór na wolne stanowisko pracy: pracownik socjalny w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelcach Kraj. ogłoszony w dniu 10 września 2019 r. w Biuletynie Informacji Publicznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich www.mgopsstrzelcekr.naszbip.pl, oraz stronie internetowej mgopsstrzelcekr@onet.pl z przyczyn organizacyjnych.


Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
w Strzelcach Kraj.
Marian Ambrożuk


Nabór na stanowisko Pracownika socjalnego

2019-09-05

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko Pracownika socjalnego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Strzelach Krajeńskich.

Dołączone pliki:


Informujemy, że dnia 03 września 2019 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Spoełcznejw Strzelcach Krajeńskich bdędzie nieczynny z uwagi na szkolenie całodniowe pracowników.

2019-08-27

Informujemy, że dnia 03 września 2019 roku Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich będzie nieczynny z uwagi na szkolenie całodniowe pracowników.
Za utrudnienia przepraszamy.


Uwaga na cyberprzestępców

2019-08-13

Przy składaniu drogą elektroniczną wniosku o „500 plus” i „Dobry start” trzeba zachować czujność i nie dać się oszukać cyberprzestępcom – ostrzega Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Cyberprzestępcy próbują oszukać osoby składające wniosek, przekierowując na fałszywe strony lub wysyłając SMS-a.
Wnioski o świadczenia z programów „Rodzina 500 plus” i „Dobry start” przez internet można składać już od 1 lipca. Z kolei od sierpnia wnioski można składać także drogą tradycyjną: w urzędzie lub listownie.
We wtorek resort rodziny przypomniał, że przy składaniu wniosku drogą elektroniczną trzeba zachować czujność i nie dać się oszukać cyberprzestępcom.
Cyberprzestępcy próbują oszukać rodziny składające wniosek, przekierowując na fałszywe strony lub wysyłając SMS-a.
„Pamiętajmy, aby nie wchodzić na podejrzane strony oraz nie odpowiadać na SMS-y z nieznanych numerów” – ostrzega MRPiPS.
Ministerstwo przypomina, że wypełnienie i wysłanie wniosku o „500 plus” i „Dobry start” jest całkowicie bezpłatne. Żadna z instytucji zaangażowanych w składanie wniosku nie żąda podawania danych mailem lub SMS-em. Przy składaniu wniosku online warto też zwrócić uwagę, czy odbywa się to za pomocą bezpiecznego połączenia.
E-wnioski w ramach programu „Dobry start” można złożyć na dwa sposoby: przez ministerialny portal empatia.mrpips.gov.pl oraz przez bankowość elektroniczną. W przypadku programu „Rodzina 500 plus” dostępny jest także trzeci kanał: Platforma Usług Elektronicznych ZUS.
„Rodziny przekonały się do elektronicznej formy składania wniosków. Dzięki temu oszczędzają czas, a pieniądze szybciej trafiają na ich konta. Pamiętajmy, że złożenie wniosku przez internet jest całkowicie bezpłatne” – przypomina minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.
Program „Rodzina 500 plus” w nowej odsłonie zakłada przyznanie świadczenia wszystkim dzieciom do 18 lat, bez względu na dochód osiągany przez rodzinę. Osoby, które mają przyznane do 30 września br. świadczenie wychowawcze na drugie i kolejne dzieci, składają jeden wspólny wniosek o ustalenie prawa do świadczenia na wszystkie dzieci.
Złożenie wniosku w okresie lipiec-wrzesień gwarantuje wypłatę świadczenia z wyrównaniem od lipca. Po tym terminie świadczenie będzie przyznawane i wypłacane z wyrównaniem od miesiąca złożenia wniosku.
Świadczenie z programu „Dobry start” w wysokości 300 zł przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20 lat. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, mogą otrzymać świadczenie do ukończenia przez nie 24 lat. Od 1 sierpnia o świadczenie będą mogli ubiegać się także uczniowie szkół dla dorosłych i szkół policealnych. Termin składania wniosków upływa 30 listopada.
Zobacz także: archiwum"Aktualności" (archiwum)...

przejdź do góry...

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Strzelcach Krajeńskich. Aleja Piastów 13, 66-500 Strzelce Krajeńskie, tel. (95)763-21-08, faks (95)763-24-05

Korzystając z serwisu akceptujesz zasady wykorzystania plików cookies. więcej informacji